Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...
Kongre Tarihi: 26 - 29 Ağustos 2022

congress@turkmedchem.org

0216 910 19 07

Kongre Hakkında

Türk Farmasötik Kimya Derneği’nin Değerli Üyeleri,

Bildiğiniz gibi, derneğimiz tarafından her iki yılda bir düzenlenen Ulusal Farmasötik Kimya Kongresi’nin altıncısı, Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Ertelenen kongremiz, 26- 29 Ağustos 2022 tarihleri arasında Fenerbahçe Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi ev sahipliğinde (Fenerbahçe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Ataşehir Yerleşkesi) İstanbul’da düzenlenecektir.

Bu kongrede, akademik çalışmaların en kıymetli sonuçlarından olan yüksek lisans ve doktora tez sunumlarının yanı sıra tez dışı sunumlara da (sözlü/poster) yer verilerek kongre kapsamının genişletilmesine karar verilmiştir. Kongrede sunulacak çalışmalar, Akredite Fakültelerin Anabilim Dalı Başkanları’ndan oluşan Bilimsel Komite tarafından değerlendirilecektir. EFMC Başkanı Prof. Dr. Rui Moreira, kongremize davetli konuşmacı olarak katılacaktır. Kongre YÖK’ün belirlediği akademik yükseltilme kriterlerini karşılamaktadır.

Kongremizde ayrıca emekli olan öğretim üyelerimize ve akademik yükseltmeleri gerçekleşen meslekdaşlarımıza plaketleri takdim edilecektir.

Kongremizde hep birlikte olmak dileğiyle saygılar sunarım.

Prof. Dr. Ayla Balkan

Başkan

Fenerbahçe Üniversitesi

Atatürk mah. Ataşehir Bulvarı Metropol İstanbul, 34758 İstanbul

congress@turkmedchem.org

0216 910 19 07

Bizi Takip Edin

© Ufmkk. All Rights Reserved.